środa, 24 lutego 2010

MASTER PORTRAITURE (Invite Only)

Każdy kto poświęcił choć chwilę na przeszukiwanie zasobów flickr wie, że w zalewie przeciętności i słabizny można tam znaleźć prawdziwe fotograficzne perły.  Mówię poważnie.  Prace wybitne a czasem nawet zrzucające z nóg arcydzieła. 

Po półtorej roku przeglądania zasobów serwisu postanowiłem pójść o krok dalej:  stworzyć grupę, która będzie celowała w gromadzeniu najwyższej jakości portretów.  Moim zdaniem oczywiście.  Ale nie tylko moim, bo grupa administratorów już zaczyna się powoli rozrastać. 

Ku mojemu zdumieniu prace zaczęły napływać natychmiast.  Do mnie zaś dotarło, że selekcja jest ciężką i niewdzięczną robotą.  Poprzeczkę staraliśmy się powiesić wysoko a z czasem przesuwać ją będziemy jeszcze wyżej.  W chwili obecnej w grupie jest prawie 100 prac.  Każda na swój sposób zjawiskowa, wiele wybitnych. Od wczoraj!  Nazwę to dobrym początkiem.


Chciałbym aby MASTER PORTRAITURE stało się z czasem kopalnią portretowych arcydzieł.  Zajrzyjcie czasem.  Zostawcie komentarz przy zdjęciu, które zrobiło na Was wrażenie.  A może macie zdjęcie, które powinno dołączyć do grupy?

1 komentarz:

podobno fotograf Szymon pisze...

no to bedzie co oglądać :)